Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

- tarihinde eklendi.

Bu makale kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
 • 9 yaşındaki Ahmet Salih havadan ve karadan aranıyor9 yaşındaki Ahmet Salih havadan ve karadan aranıyor
  Güncel Haber
  GAZİANTEP'te, Suriye uyruklu Ahmet Salih'in (9), 2 gündür eve gelmemesi üzerine ailesi, jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma ve AFAD ekipleri, Salih'in bulunması için arama- kurtarma köpekleri ile drone da kullanarak, havadan ve karadan çalışma başlattı.
 • Ölü denilen bebek 1,5 yaşına girdiÖlü denilen bebek 1,5 yaşına girdi
  Güncel Haber
  Gaziantep'te 3 hastanede de ölü olduğu söylenen ancak doğduktan sonra yaşadığı anlaşılan bebek 1,5 yaşına girdi. Bebeğin annesi kanser tedavisi görürken, şu an çalışamayan ve çocuklarına bakmak zorunda olan baba yardım bekliyor.
 • Suriye sınırına yapılan duvarlarda sona gelindiSuriye sınırına yapılan duvarlarda sona gelindi
  Güncel Haber
  Türk Silahlı Kuvvetlerinin terörle mücadele tedbirleri kapsamında sınır hattında yüksek güvenlikli duvar örme projesinde sona doğru gelindi. Güvenlik duvarı, ağırlıklı olarak düz bir hat şeklinde ilerleyen 911 kilometrelik Suriye sınırında 850 kilometre duvar örüldü.
 • Çınarlı kitap kafe'de yazar söyleşileriÇınarlı kitap kafe'de yazar söyleşileri
  Güncel Haber
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gaziabel A.Ş.’ye bağlı olarak hizmet veren Çınarlı Kitap Kafe’de yazar imza günleri ve söyleşi etkinlikleri yapıldı.
 • Bir evden 3 kamyon çöp çıkartıldıBir evden 3 kamyon çöp çıkartıldı
  Güncel Haber
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Aktif Yaşam ve Eğitim Merkezi Evde Yaşama Destek Birimi, Şahinbey ilçesine bağlı Serinevler Mahallesi’nde uzun yıllardır çöplerin atılmadığı evi tahliye etti.
 • Milli Eğitim Bakanı harekete geçtiMilli Eğitim Bakanı harekete geçti
  Güncel Haber
  Milli Eğitim Bakanlığı LGS yerleştirme sınav sonuçlarını açıkladı. 1 milyon 268 bin kontenjanın 342 bininin boş olmasına rağmen 91 bin öğrenci boşta kaldı.
 • Dolar durmuyor 3 Ağustos sabahı yeni rekor geldi!Dolar durmuyor 3 Ağustos sabahı yeni rekor geldi!
  Güncel Haber
  Dolar/TL bu sabah uluslararası piyasada 5,1154 seviyesine kadar yükselerek yeni zirvesini gördü. Kur, Çavuşoğlu-Pompeo görüşmesinden 'sorunların çözümü' mesajı çıkması sonrası 5.08 seviyesine gevşedi.
 • Bakanlık harekete geçti! Otobüs yolculuğunda yeni dönem!Bakanlık harekete geçti! Otobüs yolculuğunda yeni dönem!
  Güncel Haber
  Bakanlığın yeni düzenlemeleriyle, hava taşımacılığında olduğu gibi kara taşımacılığında da güvenlik en üst seviyeye çıkarılıyor. Yeni sistemle tüm otobüs işletmelerine, taşıdığı yolcuları e-devlet üzerinde kurulan sisteme kaydetme zorunluğu getiriliyor. Ayrıca, başkasının yerine bilet alma ve yoldan yolcu toplama devri de bitiyor.
 • Ahmet Salih'ten 2 gündür haber alınamıyorAhmet Salih'ten 2 gündür haber alınamıyor
  Güncel Haber
  Gaziantep’in Nurdağı ilçesine mevsimlik işçi olarak gelen Suriyeli ailenin 9 yaşındaki çocuğu Ahmet Salih’ten 2 gündür haber alınamıyor.
 • Kenara çekilmek yokKenara çekilmek yok
  Güncel Haber
  Yaklaşan yerel seçimlerle beraber MHP Gaziantep İl Teşkilatı da çalışmalarının start verdi. MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan’ın düzenlemiş olduğu basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan MHP Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik, “Elimizden geleni değil, gerekeni yapacağız. Elimizden geleni yaptık deyip bir kenara geçmek, MHP’ye ve ülkücülere yakışan bir tavır değil.” dedi.

AS-MU Petrol

Ulusal Video
« Önceki Sayfa - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - Sonraki Sayfa » Toplam 71 Sayfa
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Galip ÜNLÜKARA

Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler