Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

- tarihinde eklendi.

Bu makale kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
 • Diz kireçlenmesine kök hücre tedavisiDiz kireçlenmesine kök hücre tedavisi
  Güncel Haber
  Özel Hatem Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon doktoru Uzman Dr. Fatma Tuğba Altuner Kalli Diz kireçlenmesinin kök hücre tedavisiyle ilgili bilgiler verdi.
 • Şehitkamilli altın paletler avrupa şampiyonasındaŞehitkamilli altın paletler avrupa şampiyonasında
  Güncel Haber
  Şehitkamilli milli sporcular, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından gerçekleştirilecek paletli yüzmenin en prestijli uluslararası yarışmalarından olan CMAS 20. Paletli Yüzme Avrupa Gençler Şampiyonasında ay-yıldızlı mayo ile Gaziantep’i temsil edecekler.
 • Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'e, MMO'dan ziyaretBüyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'e, MMO'dan ziyaret
  Güncel Haber
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN, Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulunca ziyaret edildi.
 • Cenazesi ailesine teslim edildiCenazesi ailesine teslim edildi
  Güncel Haber
  Gaziantep’in İslahiye ilçesinde aralarında husumet bulunan Ahmet Çiğit ve Mehmet Yılmaz arasında ağaç yaprağının çöpü yüzünden çıkan bıçaklı kavgada hayatını kaybeden Doğukan’ın cenazesi defnedilmek üzere ailesine teslim edildi.
 • “LC Waikiki Aile Buluşmaları” “LC Waikiki Aile Buluşmaları”
  Güncel Haber
  LC Waikiki, Gaziantep’de Ailelerle Buluştu
 • LGS tercih sonuçları açıklandıLGS tercih sonuçları açıklandı
  Güncel Haber
  Nefesler tutuldu, heyecan dorukta bugün LGS tercih sonuçları MEB tarafından erişime açıldı. 13 Temmuz'da lise tercihlerini yapan ortaöğretim adayları LGS tercih sonuçları e okul öğrenci girişi yapma sisteminden TC numarası ile sorgulayacak. Ayrıca bugün boş lise kontenjan listesi de yayınlanacak. LGS sonucu sorgulama linki haberimizde.
 • Büyükşehir, sıfır atık proje takımı oluşturduBüyükşehir, sıfır atık proje takımı oluşturdu
  Güncel Haber
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, 2018 yılı itibariyle yurt genelinde aşamalı olarak uygulamaya alınan Sıfır Atık Projesi kapsamında sıfır atık proje takımı oluşturdu.
 • Hiç yoktan canından oldu!Hiç yoktan canından oldu!
  Güncel Haber
  Gaziantep’in İslahiye ilçesinde aralarında husumet bulunan Ahmet Çiğit ve Mehmet Yılmaz arasında ağaç yaprağının çöpü yüzünden çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi ölürken, 2 kişi yaralandı.
 • Yaşıtları tatilde onlar çöp işindeYaşıtları tatilde onlar çöp işinde
  Güncel Haber
  Çöp toplayan çocukların sayısı her geçen gün artıyor. Gaziantep’in hemen hemen her sokağında çöplerde kağıt, plastik, cam şişe toplayan kalan çocuklara her gün yeni birileri ekleniyor. WhatsApp ihbar hattımıza gelen fotoğrafta henüz ilkokul öğrencisi olan bir çocuğun yaz sıcağında çöp topladıkları görülüyor.
 • Yeni döneme servis araçları hazır değilYeni döneme servis araçları hazır değil
  Güncel Haber
  Okul servisleri araçlarında yaşanan ölümlü olayların ardından 4 bakanlık harekete geçmişti. Bakanlıkların ortaklaşa hazırladığı yönetmelik ise 25 Ekim 2017 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanmıştı. Bu yönetmeliğin kapsamına uygun olmayan araçların ise 3 Eylül 2018 tarihine kadar uygun hale getirilmesi gerekiyor. 2018-2019 eğitim dönemi yaklaşırken bin 300 servis aracına sahip olan Gaziantep, bu yönetmeliğe ne kadar hazır? Sorunun cevabını . Gaziantep Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı İsmet Özcan verdi. “Henüz hazır değiliz. Ek süre istiyoruz.” dedi.

AS-MU Petrol

Ulusal Video
« Önceki Sayfa - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - Sonraki Sayfa » Toplam 71 Sayfa
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Galip ÜNLÜKARA

Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler