Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

Toplumla bütünleşmiş sağlıklı nesiller yetiştirmeyi amaçlıyoruz

ŞEHİTKAMİL Belediye Başkanlığınca 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde organize edilen Üniversite Öğrencileri Arası Paintball Şenliği ödül töreni renkleri anlara sahne oldu.

2018-05-16 - 08:45 tarihinde eklendi.

Toplumla bütünleşmiş sağlıklı nesiller yetiştirmeyi amaçlıyoruz

Ülke genelinde 09-20 Mayıs 2018 tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Şehitkamil Belediye Başkanlığınca düzenlenen Üniversite Öğrencileri Arası Paintball Şenliğinin ödül töreni gençleri buluşturdu. Gaziantep’te öğrenim faaliyetlerini sürdüren üniversitelerin farklı bölümlerinden ve topluluklarından törene katılan öğrenci toplulukları, Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampında önce heyecan ve macera dolu etkinliklere katıldı, akabinde Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı öğrencilerinin gerçekleştirdikleri müzik dinletisinde Gaziantep Türküleri söyleyerek keyifli zamanlar geçirdi. Gerçekleştirilen etkinlikler esnasında gençlerle bir araya gelen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, üniversitelerle kamp ateşi yaktı. Kamp ateşi etkinliği esnasında gençlerle yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu, gerçekleştirecekleri tüm projelerde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kapılarının açık olduğunu ifade etti.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen etkinliğe katılımlarından dolayı gençlere teşekkür eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şunları söyledi:

"Şehitkamil Belediyesi olarak eğitimin her noktasında okul öncesinden başlayıp açık öğretime, ilkokullardan üniversiteye kadar verilen hizmetlerin yanı sıra bir diğer yanda sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlere destek vermeye gayret gösteriyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin buluşma noktası haline gelen Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampında her yıl binlerce öğrencimizi misafir ediyoruz. Kamp alanımız içerisinde ip parkuru, zipline, pentatlon sahası, paintball oyun alanı gibi etkinlik alanları mevcut. Bu alanlarda 365 gün boyunca eğitim faaliyetleri ve sosyal aktiviteler devam ediyor. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ve bu yıl 2.’sini düzenlediğimiz Geleneksel Paintball Gençlik Şenliği de bunlardan bir tanesi. Katılımcı tüm gençlerimizi yürekten kutluyorum. Gençlerimizin sosyal, kültürel, zihinsel, sportif ve sanatsal gelişimlerine katkıda bulunmak adına çalışmalarımızı, onların bizlere verdiği büyük enerji ile sürdürüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm projeler, tüm organizasyonlar ve eğitim çalışmalarının en temel amacı; milli ve manevi değerlere saygılı, görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş ve toplumla bütünleşmiş sağlıklı nesiller yetiştirilmesini sağlamaktır. Etkinliklerde bizlerle birlikte olan değerli üniversite öğrencilerimize teşekkür ediyor, akademik hayatlarında başarılar diliyorum."

Paintball Şenliğini birinci olarak tamamlayan Gaziantep Üniversitesi Engelsiz Yaşam Topluluğu Başkanı Mehmet Altuğ Özyurt, gençlerle ilgili düzenlenen etkinliklerden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti. Düzenlenen şenliğin ödül töreninde konuşan Özyurt, “Elde ettiğimiz şampiyonluğu tüm engelli vatandaşlarımıza armağan ediyoruz. Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu ve değerli ekibine bizlere sunmuş oldukları geniş imkanlardan dolayı teşekkür ediyorum. Gaziantep’te böyle sosyal ve sportif etkinliklerin olması bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Bu tür etkinliklerin sayısının artmasını temenni ediyoruz" dedi.

Bu makale 228 kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
 • Bayram coşkusu yüreklerimizi sardıBayram coşkusu yüreklerimizi sardı
  Güncel Haber
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, bizi biz yapan önemli değerlerden olan bayramların getirdiği maneviyatın muhafazasının, geleceğe dair en büyük güvencesi olduğunu bildirdi.
 • Gaziantep polisi hırsızlara göz açtırmıyorGaziantep polisi hırsızlara göz açtırmıyor
  Güncel Haber
  GAZİANTEP'te polis tarafından düzenlenen 2 ayrı hırsızlık operasyonunda 3 şüpheli gözaltına alındı.
 • Bayramlar, insanlar arasındaki hoşgörüyü artıran manevi bir değere sahiptirBayramlar, insanlar arasındaki hoşgörüyü artıran manevi bir değere sahiptir
  Güncel Haber
  Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, “Ramazan Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm halkımızın bayramını kutladı.
 • Adalet Bakanı Gül: 'AK Parti’nin alternatifi yok'Adalet Bakanı Gül: 'AK Parti’nin alternatifi yok'
  Güncel Haber
  Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Gaziantep’te Şehitkamil Belediyesi tarafından yapılan 8 Şubat Semt Parkı açılışına katıldı.
 • Bakan Gül’den KADEM’e övgüBakan Gül’den KADEM’e övgü
  Güncel Haber
  Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Gaziantep Temsilciliği’ni ziyaret ederek dernek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sahur yaptı. Seçim süreci ile ilgili yaptığı konuşmanın ardından AK Parti Hükümetinin sivil toplum kuruluşlarına verdiği önemi, kadınların toplumun geleceği ve medeniyetin inşasındaki önemine dikkat çeken Bakan Gül, KADEM’in kadın, aile, gençlik, milli irade ile ilgili çalışma ve eğitimlerinin takdire şayan olduklarını ifade etti.
 • Güzel projelere imza atacağızGüzel projelere imza atacağız
  Güncel Haber
  Gaziantep’te altyapı ve suyu yöneten GASKİ ekibi, Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği’ni ziyaret ederek, Başkan İbrahim Apa ve Yönetim Kurulu üyelerine şehirde yapılan altyapı çalışmaları hakkında bilgi verdi. GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler ve ekibine ziyaretinden dolayı teşekkür eden GAİMDER Başkanı İbrahim Apa, “Sektörümüz ve şehrimiz yararına olan faydalı çalışmaları birlikte yakalamak istiyoruz. Bu doğrultuda GASKİ olsun, diğer altyapı kuruluşları olsun zaman zaman bir araya geliyoruz. Kalitenin artması adına bundan sonra da birlikte güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
 • Çiftçiye zarar verdi!Çiftçiye zarar verdi!
  Güncel Haber
  CHP Gaziantep 2. Sıra Milletvekili Adayı İrfan Kaplan, çiftçilerle bir araya geldi. Çiftçilerin sorunlarını dinleyen Kaplan, fikir alışverişinde bulundu. Toprak Mahsulleri Ofisi'nin kapanmış olmasının, Gaziantep çiftçilerinde yarattığı tahribat hakkında bilgi alan Kaplan, “Toprak Mahsulleri Ofisi'nin kapatılmasının çiftçiye büyük zarar verdi” dedi.
 • Kökten çözeceğizKökten çözeceğiz
  Güncel Haber
  İYİ Parti Gaziantep milletvekili adayı Can Tuğsuz, Gaziantep’in canını yakan Suriyeli meselesini İYİ Parti iktidarında kökten çözeceklerini söyledi. Tuğsuz, “Suriyelileri güvenli bir şekilde ülkelerine göndereceğiz” dedi.
 • Gaziantep'te bayram hazırlıkları tamamGaziantep'te bayram hazırlıkları tamam
  Güncel Haber
  GAZİANTEP Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı'nda tüm birimlerinde gerekli önlemleri aldı, vatandaşların rahat, huzurlu ve güven içerisinde bayram tatilini geçirmeleri için hazırlıklarını tamamladı.
 • Türkiye üçüncüsü oldukTürkiye üçüncüsü olduk
  Güncel Haber
  GAZİANTEP Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Türkiye’nin en büyük 1000 ihracatçı firması arasında Gaziantep’ten 68 firmanın yer aldığını ve Gaziantep’in bu sonuçla en fazla ihracatçıya sahip 3’üncü il olma başarısını gösterdiğini söyledi.

AS-MU Petrol

Ulusal Video
« Önceki Sayfa - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - Sonraki Sayfa » Toplam 2102 Sayfa
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler