Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

- tarihinde eklendi.

Bu makale kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
 • Sanayici zordaSanayici zorda
  Güncel Haber
  Gaziantep ekonomisinin can damarı olan Organize Sanayi bölgesinde, enerji zamlarından dolayı oluşan maliyet artışı sanayicileri zor durumda bıraktı. Döviz kurundaki artışlarla sarsılan sanayiciler, elektrik ve doğalgaza gelen zamların ardından kara kara düşünmeye başladı. Bir çok fabrikanın işten çıkartma seçeneğine başvuracağı, bunun da istihdamı olumsuz etkileyeceği konuşuluyor.
 • Yuh artık!..Yuh artık!..
  Güncel Haber
  Asri Mezarlıktaki mezar yeri sıkıntısı, elinde aile mezarlığı olan bazı kişiler için fırsatçılığa dönüştü. Elindeki boş aile mezarlığının Şehitler Mezarlığı’na yakın olmasını ranta dönüştürüp, mezarlığın fotoğrafını internet sitelerine yükleyip, 70 bin lira isteyen bile var!
 • Gaziantep'te çatı yangınıGaziantep'te çatı yangını
  Güncel Haber
  Gaziantep'in merkez Şahinbey ilçesinde bir binanın çatısında çıkan yangın, hasara neden oldu.
 • Tahmazoğlu, hacı adaylarını uğurladıTahmazoğlu, hacı adaylarını uğurladı
  Güncel Haber
  Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, hac vazifesini yerine getirmek üzere kutsal topraklara giden hacı adayları kafilesini yolcu etti.
 • Şehitkamil sporun adresiŞehitkamil sporun adresi
  Güncel Haber
  ATLETİK ve estetik bir vücuda sahip olmak isteyen genç sporcuların çalışmalar için tercih ettikleri adres Şehitkamil Belediyesi Spor Merkezleri olmaya devam ediyor. Gençlerin, düzenli egzersizler yapmak ve bu sayede fit bir vücuda sahip olmak için merak etikleri soruların cevapları ise spor merkezlerinde uzman eğitmenler tarafından yanıtlanıyor.
 • Yılmazkaya 'Gençlere sahip çıkalım!'Yılmazkaya 'Gençlere sahip çıkalım!'
  Güncel Haber
  Gaziantep’in doktor vekili bölgedeki uyuşturucu (bonzai) ve sağlık sorunlarının üzerine gidiyor!
 • Gaziantep'teki patlama ile ilgili Valilikten açıklama geldiGaziantep'teki patlama ile ilgili Valilikten açıklama geldi
  Güncel Haber
  Gaziantep Valiliği bugün öğle saatlerinde Gaziantep'in Karkamış ilçesinde bulunan gümrük kapısında meydana gelen patlama ile ilgili açıklama yaptı.
 • Fadıloğlu, kuran kursu öğrencileriyle bir araya geldiFadıloğlu, kuran kursu öğrencileriyle bir araya geldi
  Güncel Haber
  Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Selimiye-2 Aile Merkezi ve Başak Konakları Gençlik Kütüphanesinde, ‘Bu yaz Çocuklarla Şehitkamil’de Camiler Cıvıl Cıvıl’ projesi kapsamında kuran kursuna giden öğrencilerle bir araya geldi.
 • Yine çaldılarYine çaldılar
  Güncel Haber
  Gaziantep'te pes dedirten bir hırsızlık gerçekleşti. Hırsızlar, Gaziantep Adli Tıp Kurumunun 60 metrelik elektrik kablosunu çaldılar.
 • GAÜN 12. sırada yer alıyorGAÜN 12. sırada yer alıyor
  Güncel Haber
  Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu 2017- 2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni GAÜN Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

AS-MU Petrol

Ulusal Video
« Önceki Sayfa - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - Sonraki Sayfa » Toplam 71 Sayfa
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Galip ÜNLÜKARA

Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler