Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık

GAZİANTEP Ticaret Borsası (GTB) Delegeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 74'üncü Genel Kuruluna katıldı.

2018-05-16 - 08:32 tarihinde eklendi.

Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık

Ankara'da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Genel Kurula, 365 Oda ve Borsanın delegeleri katıldı. Genel Kurulun açılışında konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, başarıya ulaştıracak esas gücün birlik ve beraberlikten geçtiğini söyledi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Bu süreçte 4 ana meseleye odaklandık. İlk olarak Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık. Odaklandığımız ikinci konu, özel sektörümüzün yurt dışındaki lobisiydi. Eskiden kapısından dahi giremediğimiz küresel iş örgütlerinin tamamında, artık söz sahibi olduk. Özel sektörümüzün çıkarlarını tüm dünyada savunan bir camia haline geldik. Üçüncü önceliğimiz, ülke meselelerinde inisiyatif almak oldu. Dördüncü olarak, Türkiye'nin zenginleşmesi için fikir ürettik, proje ürettik" dedi.

TOBB Genel Kuruluna; Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Meclis Başkan Yardımcıları Karaca Türkmen ve Enver Çokay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Alagöz, Meclis Üyeleri Orhan Çetin, Ahmet Ulu, Bilal Tabur, Mevlüt Polat, Mehmet İşbilir ve Genel Sekreter Özgür Bayram katıldı.

 

Bu makale 202 kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
 • 'İnce'nin cumhurbaşkanı olmak gibi bir hedef yok''İnce'nin cumhurbaşkanı olmak gibi bir hedef yok'
  Güncel Haber
  Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Selahattin Demirtaş'ın cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili, "Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamaları oldu, bunlar tabii Meclis açıldıktan sonra değerlendirilip tartışılacak konular. Şunu söylemek lazım; tutuklama, bir kişi aday oldu diye yapılan bir tutuklama değil, bir kişinin tutuklu olup olmaması, serbest kalıp kalmaması da hiçbir zaman bizlerin söyleyeceği husus değil. Mahkemenin takdiridir, mahkeme karar verecektir." dedi.
 • Fadıloğlu, yetimler ve aileleriyle buluştuFadıloğlu, yetimler ve aileleriyle buluştu
  Güncel Haber
  ŞEHİTKAMİL Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, hem bayramlaşmak hem de sohbet etmek için yetim çocuklar ve aile üyelerini ziyaret etti. Katar Hayır Derneği'nin 674 aileyi kapsayacak yardım çekleri de ziyaret sonunda ailelere dağıtıldı.
 • Gaziantep şehir hastanesine 2020'de kavuşacakGaziantep şehir hastanesine 2020'de kavuşacak
  Güncel Haber
  Türkiye'nin önemli sanayi ve ticaret kentlerinden olan ve özellikle son yıllarda hem yurt içinden hem de Suriye'den yoğun göç alan Gaziantep'e, sağlık alanında sınıf atlatacak bin 875 yataklı Şehir Hastanesinin 2020 yılında hizmete sunulması planlanıyor.
 • TİM Başkanı İsmail Gülle Gaziantep'teTİM Başkanı İsmail Gülle Gaziantep'te
  Güncel Haber
  Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanlığı’na adaylığını açıklayan İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Türkiye Tekstil Sektör Kurulu Başkanı İsmail Gülle, seçilmesi halinde ekibi ile birlikte TİM’i Türkiye’nin geleceğinin ve devletin ekonomi politikasının odağındaki bir kurum haline getireceklerini söyledi.
 • Milyonlarca öğrenci ve veli için flaş gelişme bakan açıkladı!Milyonlarca öğrenci ve veli için flaş gelişme bakan açıkladı!
  Güncel Haber
  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz öğrencilere artık ev ödevi verilmeyeceğini açıkladı. Yılmaz okullarda öğle yemeklerinin ücretsiz olacağını söyledi.
 • Bu işe son vereceğizBu işe son vereceğiz
  Güncel Haber
  Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Habertürk TV'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Son günlerde gündemde olan boşanma veya boşanma davası sürecinde icra daireleri aracılığıyla çocuğu görme hakkına ilişkin konuşan Bakan Gül, "İki taraftan birinin çocukları göstermemesi durumunda, icraya para yatırılarak çocukları görme imkanı yakalanılıyor ama buna son verecek bir tasarı hazırlıyoruz. Biz çocukları icraya para yatırarak görme işine son vereceğiz. Çocukların bu anlamda eşyayı teslim eder gibi muamele görmesini istemiyoruz. Eğer göstermeyen olursa başvuracak ama bir para ödenmeyecek" ifadelerini kullandı.
 • Seçimleri kazanacağızSeçimleri kazanacağız
  Güncel Haber
  ...
 • Şarklı, İnce’ye dosya teslim ettiŞarklı, İnce’ye dosya teslim etti
  Güncel Haber
  Gaziantep Barosu Başkan Adayı Bektaş Şarklı, 110 bin avukat, stajyer avukat, hukuk fakültesi öğrencileri ve aileleri adına hazırlanan ve içerisinde 19 maddelik taleplerin yer aldığı dosyayı miting için Gaziantep’e gelen CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye teslim etti. Şarklı, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerinde avukatlık mesleğinin yaşadığı sorunlardan kurtarılması için yasal düzenleme yapılmasını talep etti.
 • Gaziantep'te yoğun güvenlik tedbiriGaziantep'te yoğun güvenlik tedbiri
  Güncel Haber
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyareti öncesinde kentte yoğun güvenlik tedbirleri alındı.
 • KKTC Gaziantep Başkonsolosu Özkan'dan Bağlı'ya ziyaretKKTC Gaziantep Başkonsolosu Özkan'dan Bağlı'ya ziyaret
  Güncel Haber
  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Gaziantep Başkonsolosu Erhan Özkan, Araban Kaymakamı Emin Bağlı'ya nezaket ziyaretinde bulundu.

AS-MU Petrol

Ulusal Video
« Önceki Sayfa - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - Sonraki Sayfa » Toplam 2102 Sayfa
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler