Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık

GAZİANTEP Ticaret Borsası (GTB) Delegeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 74'üncü Genel Kuruluna katıldı.

2018-05-16 - 08:32 tarihinde eklendi.

Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık

Ankara'da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Genel Kurula, 365 Oda ve Borsanın delegeleri katıldı. Genel Kurulun açılışında konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, başarıya ulaştıracak esas gücün birlik ve beraberlikten geçtiğini söyledi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Bu süreçte 4 ana meseleye odaklandık. İlk olarak Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık. Odaklandığımız ikinci konu, özel sektörümüzün yurt dışındaki lobisiydi. Eskiden kapısından dahi giremediğimiz küresel iş örgütlerinin tamamında, artık söz sahibi olduk. Özel sektörümüzün çıkarlarını tüm dünyada savunan bir camia haline geldik. Üçüncü önceliğimiz, ülke meselelerinde inisiyatif almak oldu. Dördüncü olarak, Türkiye'nin zenginleşmesi için fikir ürettik, proje ürettik" dedi.

TOBB Genel Kuruluna; Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Meclis Başkan Yardımcıları Karaca Türkmen ve Enver Çokay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Alagöz, Meclis Üyeleri Orhan Çetin, Ahmet Ulu, Bilal Tabur, Mevlüt Polat, Mehmet İşbilir ve Genel Sekreter Özgür Bayram katıldı.

 

Bu makale 191 kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
 • Bedensel engelliler hem çalışıyor hem de sosyalleşiyorBedensel engelliler hem çalışıyor hem de sosyalleşiyor
  Güncel Haber
  GAZİANTEP Fiziksel Engelliler Derneği tarafından açılan Engelsiz Kafe'de bedensel engelliler hem çalışıyor hem de sosyalleşiyor.
 • Zehir tacirlerine geçit yok!Zehir tacirlerine geçit yok!
  Güncel Haber
  Şehitkâmil İlçe Emniyet Müdürlüğü Karşıyaka Polis Merkez Amirliği ve Merveşehir Mehmet Erdemoğlu Polis Merkez Amirliğine Bağlı NARKOTİM ekiplerimizce değerlendirilen ihbar neticesinde;
 • Büyükşehir, Taşra İlçeleri unutmadıBüyükşehir, Taşra İlçeleri unutmadı
  Güncel Haber
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, “Ramazan Etkinlikleri” kapsamında ilçelerde geleneksel iftar programı düzenledi. Büyükşehir, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik” anlayışı doğrultusunda 20 bine yakın ilçe halkını, meydanlarda kurduğu iftar sofrasında buluşturdu.
 • Uyuşturucuya geçit yokUyuşturucuya geçit yok
  Güncel Haber
  Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizin Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti ile Uyuşturucu Sokak Satıcılarının yakalanmalarına yönelik yürütmüş oldukları başarılı çalışmalar devam etmektedir.
 • Koçer ve Fadıloğlu’dan İMO’ya ziyaretKoçer ve Fadıloğlu’dan İMO’ya ziyaret
  Güncel Haber
  AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile AK Parti il ve ilçe yöneticilerinden oluşan bir heyet İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetim Kurulunu ziyaret etti.
 • Sanko okullarına ziyaretSanko okullarına ziyaret
  Güncel Haber
  SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi dekan ve öğretim üyeleri, 30 Haziran- 1 Temmuz 2018 tarihlerinde düzenlenecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi, SANKO Liseleri 12’inci sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.
 • Türkiye’nin en büyüğü olacakTürkiye’nin en büyüğü olacak
  Güncel Haber
  Çeşitli açılış ve programlara katılmak için Gaziantep’e gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile beraber 9 tesisin temel atma ve kredi sertifika dağıtım törenine katıldı. Şehreküstü Konakları’nda gerçekleştirilen programda konuşan Bakan Eroğlu, Orman ve Su işleri Bakanlığı olarak Gaziantep'e 2 milyar 500 milyon lira tutarında yatırım yaptıklarını, bugün temeli atılacak yatırımların tutarının 668 milyon lira olduğunu söyledi. Gaziantep’e müjde veren Bakan Eroğlu, “Bilecik Barajı’ndan Karkamış Barajı’na kadar bir delta var. Burası cenneten bir parça. Büyükşehir Belediyemiz ile Doğa Koruma Milli Parklar Müdürlüğümüz birlikte çalışacaklar ve muhteşem bir şey olacak. Orayı Dünya’nın en güzel yeri haline getireceğiz. Bambaşka bir millet bahçesi olacak. Türkiye’nin en büyüğü olacak” dedi.
 • Gaziantep ASKON'LA şahlanacakGaziantep ASKON'LA şahlanacak
  Güncel Haber
  Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Gaziantep Şubesi Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün katılımıyla görkemli bir şekilde açıldı. ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve çok sayıda iş adamının katıldığı açılış öncesi Kur’an tilaveti okundu.
 • Şahin; 'Vatandaşımız ile aramızdaki köprüleri sağlamlaştırıyoruz'Şahin; 'Vatandaşımız ile aramızdaki köprüleri sağlamlaştırıyoruz'
  Güncel Haber
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 1955 yılında rahmetli Menderes’in başlattığı ve Gaziantep’te de yaptırdığı köprüyü Gaziray yapımı için genişletme çalışmalarına başladıklarını söyledi.
 • 'Korkaklar bu ülkeyi yönetemez''Korkaklar bu ülkeyi yönetemez'
  Güncel Haber
  AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, oto galericiler sitesi ve Şahintaş Otomotiv'i ziyaret etti.

AS-MU Petrol

Ulusal Video
« Önceki Sayfa - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - Sonraki Sayfa » Toplam 2102 Sayfa
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler