Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık

GAZİANTEP Ticaret Borsası (GTB) Delegeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 74'üncü Genel Kuruluna katıldı.

2018-05-16 - 08:32 tarihinde eklendi.

Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık

Ankara'da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Genel Kurula, 365 Oda ve Borsanın delegeleri katıldı. Genel Kurulun açılışında konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, başarıya ulaştıracak esas gücün birlik ve beraberlikten geçtiğini söyledi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Bu süreçte 4 ana meseleye odaklandık. İlk olarak Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık. Odaklandığımız ikinci konu, özel sektörümüzün yurt dışındaki lobisiydi. Eskiden kapısından dahi giremediğimiz küresel iş örgütlerinin tamamında, artık söz sahibi olduk. Özel sektörümüzün çıkarlarını tüm dünyada savunan bir camia haline geldik. Üçüncü önceliğimiz, ülke meselelerinde inisiyatif almak oldu. Dördüncü olarak, Türkiye'nin zenginleşmesi için fikir ürettik, proje ürettik" dedi.

TOBB Genel Kuruluna; Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Meclis Başkan Yardımcıları Karaca Türkmen ve Enver Çokay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Alagöz, Meclis Üyeleri Orhan Çetin, Ahmet Ulu, Bilal Tabur, Mevlüt Polat, Mehmet İşbilir ve Genel Sekreter Özgür Bayram katıldı.

 

Bu makale 187 kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
 • SANKO, matematikte dereceye doymuyorSANKO, matematikte dereceye doymuyor
  Güncel Haber
  SANKO Okulları öğrencileri Kanguru Matematik Sınavında Türkiye üçüncüsü ve yedincisi oldu.
 • Bayramda tadınızı kaçırmayın!Bayramda tadınızı kaçırmayın!
  Güncel Haber
  GAZİANTEP Özel Anka Hastanesi Diyetisyeni Merve Boztoprak, oruç süresinin ardından bayramla birlikte normal yemek düzenine geçerken dikkat edilmesi gerekenler konusunda uyardı.
 • Büyükşehir 6 bin 863 öğrenciye ulaştıBüyükşehir 6 bin 863 öğrenciye ulaştı
  Güncel Haber
  GAZİANTEP Büyükşehir Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı etkinlikleri kapsamında birbirinden farklı atölye çalışmalarıyla 6 bin 863 öğrenciye ulaştı.
 • Dev projede çalışmalar aralıksız sürüyorDev projede çalışmalar aralıksız sürüyor
  Güncel Haber
  GAZİANTEP’in 2050 yılına kadar içme suyu ihtiyacını karşılayacak olan 'Düzbağ Projesi'nde çalışmaların yüzde 55’lik kısmının tamamlandığı, diğer çalışmaların ise devam ettiği açıklandı.
 • Erdoğan: '24 Haziran'da şahlanacağız'Erdoğan: '24 Haziran'da şahlanacağız'
  Güncel Haber
  AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Düztepe bölgedeki esnafı ziyaret etti, 24 Haziran'da hem Türkiye'nin hem de Gaziantep’in şahlanacağını söyledi.
 • Arı gibi çalışıyorArı gibi çalışıyor
  Güncel Haber
  Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Gaziantep Milletvekili adayı Bayram Yılmazkaya, Nizip’in Barak köylerini ziyaret etti. İl Başkanı Hayri Sucu ve il yöneticileriyle birlikte köyleri ziyaret eden CHP Gaziantep Milletvekili adayı Bayram Yılmazkaya, çiftçilerle ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği Yılmazkaya, köy kahvesinde vatandaşlara CHP’nin seçim vaatlerini anlattılar.
 • Şahin'e sevgi seliŞahin'e sevgi seli
  Güncel Haber
  24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala, sahada en çok gözüken isimler milletvekili adayları ancak belkide adaylardan daha fazla yorulan ve sahada adım atmadık yer bırakmayan bir isim daha var. O da Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin… Şahin sanki kendisi adaymışçasına, sahada her gün milletvekilleriyle, kapı kapı dolaşarak, partisinin başarısı için çalışıyor. Ak Parti’nin alacağı sonuçta, Fatma Şahin faktörünün bir hayli etkili olacağı konuşuluyor.
 • Hizmet bizimle mümkünHizmet bizimle mümkün
  Güncel Haber
  Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, Cumhur ittifakının karşısına çıkan tüm partilerin, hiçbir proje ortaya koymadan, sadece mevcut iktidarı karalamak için yola çıktıklarını, bu partilerin halka verebilecekleri hiçbir şeyin olmadığını söyledi.
 • Gümbür gümbür geliyoruzGümbür gümbür geliyoruz
  Güncel Haber
  CHP Gaziantep 2.sıra Milletvekili Adayı İrfan Kaplan, 24 Haziran seçimlerine 13 gün kala seçim mahalle mahalle, sokak sokak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Halkın bu seçimde CHP’den çok şeyler beklediğinin altını çizen Kaplan, “Biz bütün yüreğimizle inanıyoruz ki bu seçimin kazananı milletimiz. Bu seçimin kazananı CHP. Bu seçimin kazananı Gaziantep olacak. Gümbür gümbür geliyoruz” dedi.
 • 'Bu millet 24 Haziran'da moralini bozar''Bu millet 24 Haziran'da moralini bozar'
  Güncel Haber
  Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin ‘Sadece askere moral lazım değil, benim de morale ihtiyacım var’ sözüne sert tepki gösterdi. Bakan Gül, milletin 24 Haziran'da İnce’nin moralini bozacağını söyledi.

AS-MU Petrol

Ulusal Video
« Önceki Sayfa - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - Sonraki Sayfa » Toplam 2102 Sayfa
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler