Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

- tarihinde eklendi.

Bu makale kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
 • Milli Eğitim Bakanı harekete geçtiMilli Eğitim Bakanı harekete geçti
  Güncel Haber
  Milli Eğitim Bakanlığı LGS yerleştirme sınav sonuçlarını açıkladı. 1 milyon 268 bin kontenjanın 342 bininin boş olmasına rağmen 91 bin öğrenci boşta kaldı.
 • Dolar durmuyor 3 Ağustos sabahı yeni rekor geldi!Dolar durmuyor 3 Ağustos sabahı yeni rekor geldi!
  Güncel Haber
  Dolar/TL bu sabah uluslararası piyasada 5,1154 seviyesine kadar yükselerek yeni zirvesini gördü. Kur, Çavuşoğlu-Pompeo görüşmesinden 'sorunların çözümü' mesajı çıkması sonrası 5.08 seviyesine gevşedi.
 • Bakanlık harekete geçti! Otobüs yolculuğunda yeni dönem!Bakanlık harekete geçti! Otobüs yolculuğunda yeni dönem!
  Güncel Haber
  Bakanlığın yeni düzenlemeleriyle, hava taşımacılığında olduğu gibi kara taşımacılığında da güvenlik en üst seviyeye çıkarılıyor. Yeni sistemle tüm otobüs işletmelerine, taşıdığı yolcuları e-devlet üzerinde kurulan sisteme kaydetme zorunluğu getiriliyor. Ayrıca, başkasının yerine bilet alma ve yoldan yolcu toplama devri de bitiyor.
 • Ahmet Salih'ten 2 gündür haber alınamıyorAhmet Salih'ten 2 gündür haber alınamıyor
  Güncel Haber
  Gaziantep’in Nurdağı ilçesine mevsimlik işçi olarak gelen Suriyeli ailenin 9 yaşındaki çocuğu Ahmet Salih’ten 2 gündür haber alınamıyor.
 • Kenara çekilmek yokKenara çekilmek yok
  Güncel Haber
  Yaklaşan yerel seçimlerle beraber MHP Gaziantep İl Teşkilatı da çalışmalarının start verdi. MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan’ın düzenlemiş olduğu basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan MHP Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik, “Elimizden geleni değil, gerekeni yapacağız. Elimizden geleni yaptık deyip bir kenara geçmek, MHP’ye ve ülkücülere yakışan bir tavır değil.” dedi.
 • Sanayici zordaSanayici zorda
  Güncel Haber
  Gaziantep ekonomisinin can damarı olan Organize Sanayi bölgesinde, enerji zamlarından dolayı oluşan maliyet artışı sanayicileri zor durumda bıraktı. Döviz kurundaki artışlarla sarsılan sanayiciler, elektrik ve doğalgaza gelen zamların ardından kara kara düşünmeye başladı. Bir çok fabrikanın işten çıkartma seçeneğine başvuracağı, bunun da istihdamı olumsuz etkileyeceği konuşuluyor.
 • Yuh artık!..Yuh artık!..
  Güncel Haber
  Asri Mezarlıktaki mezar yeri sıkıntısı, elinde aile mezarlığı olan bazı kişiler için fırsatçılığa dönüştü. Elindeki boş aile mezarlığının Şehitler Mezarlığı’na yakın olmasını ranta dönüştürüp, mezarlığın fotoğrafını internet sitelerine yükleyip, 70 bin lira isteyen bile var!
 • Gaziantep'te çatı yangınıGaziantep'te çatı yangını
  Güncel Haber
  Gaziantep'in merkez Şahinbey ilçesinde bir binanın çatısında çıkan yangın, hasara neden oldu.
 • Tahmazoğlu, hacı adaylarını uğurladıTahmazoğlu, hacı adaylarını uğurladı
  Güncel Haber
  Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, hac vazifesini yerine getirmek üzere kutsal topraklara giden hacı adayları kafilesini yolcu etti.
 • Şehitkamil sporun adresiŞehitkamil sporun adresi
  Güncel Haber
  ATLETİK ve estetik bir vücuda sahip olmak isteyen genç sporcuların çalışmalar için tercih ettikleri adres Şehitkamil Belediyesi Spor Merkezleri olmaya devam ediyor. Gençlerin, düzenli egzersizler yapmak ve bu sayede fit bir vücuda sahip olmak için merak etikleri soruların cevapları ise spor merkezlerinde uzman eğitmenler tarafından yanıtlanıyor.

AS-MU Petrol

Ulusal Video
« Önceki Sayfa - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - Sonraki Sayfa » Toplam 71 Sayfa
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Galip ÜNLÜKARA

Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler