Alış Satış
Dolar :
Euro :
Sterlin :

- tarihinde eklendi.

Bu makale kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
 • Asya belediyeleri, Gaziantep'te toplanacakAsya belediyeleri, Gaziantep'te toplanacak
  Güncel Haber
  GAZİANTEP Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Asya Belediye Başkanları Forumu (AMF) 5'inci Genel Kurul toplantısı, 30 Kasım- 1 Aralık 2018 tarihlerinde yapılacak. Toplanacak genel kurulda, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Asya Belediye Başkanları Forumu Dönem Başkanlığını resmen devralacak.
 • İki otomobil çarpıştı; 3 yaralıİki otomobil çarpıştı; 3 yaralı
  Güncel Haber
  Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi Gaziantep karayolu üzerinde 2 otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.
 • Üs bölgesine sızmaya çalıştılar!Üs bölgesine sızmaya çalıştılar!
  Güncel Haber
  ŞIRNAK merkeze bağlı Güneyçam üs bölgesine saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen PKK'lı 5 terörist öldürüldü. Çatışmada 4 asker ile 3 güvenlik korucusu ise yaralandı.
 • Sınırda hareketlilik: Suriye'ye askeri sevkıyat!Sınırda hareketlilik: Suriye'ye askeri sevkıyat!
  Güncel Haber
  Suriye’deki Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarının yapıldığı bölgelere Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan sevkıyatlar devam ediyor.
 • Elektrik fiyatlarına zam geldi!Elektrik fiyatlarına zam geldi!
  Güncel Haber
  Elektrikte fiyat artışı resmi gazetede yayımlandı. Elektriğe meskende yüzde 9.57, sanayi ve ticarethanelerde yüzde 9.26 oranında zam geldi.
 • PKK'lı teröristlerden asker ailesine bombalı saldırı!PKK'lı teröristlerden asker ailesine bombalı saldırı!
  Güncel Haber
  HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca daha önceden yola tuzaklanmış El Yapımı Patlayıcının (EYP) infilak etmesi sonucu asker eşi ve 11 aylık bebeği hayatını kaybetti.
 • Sıcaklar kalp düşmanı!Sıcaklar kalp düşmanı!
  Güncel Haber
  Aşırı sıcak ve nemli havaların kalp hastaları için ciddi risk oluşturduğunu dile getiren Özel Gaziantep Anka Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Op. Dr. Onur Erdoğmuş, kalp hastalarının güneş altında uzun süre kalmamaya özen göstermeleri gerektiğini belirtti.
 • Kurbanınız küçükbaş olsun!Kurbanınız küçükbaş olsun!
  Güncel Haber
  Kurban Bayramı yaklaşırken Gaziantep Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Haydar Demirezer, geçtiğimiz kurbanlık dönemiyle bu yılı karşılaştırdı. Demirezer çok ciddi bir farkın olmayacağını dile getirirken vatandaşlardan küçükbaş ve yerli hayvanları tercih etmelerini istedi.
 • Tesbihlerin efendisiTesbihlerin efendisi
  Güncel Haber
  Gaziantep’te gergedan boynuzundan yapılan tesbihler 10 bin ile 15 bin dolardan başlayan fiyatlardan, damla kehribar taşından yapılan tesbihler ise 3-4 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Gaziantep’te 20 yıl boyunca merakını ve sabrını yitirmemiş koleksiyonerlerden olan Sait Kılıç, 100’den fazla tesbih çeşidini bir araya getirerek koruması altına aldı.
 • Yapılandırma süresi uzatıldıYapılandırma süresi uzatıldı
  Güncel Haber
  7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun'dan yararlanmak isteyen borçluların başvuru süreleri 27 Ağustos’a kadar uzatıldı.

AS-MU Petrol

Ulusal Video
« Önceki Sayfa - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - Sonraki Sayfa » Toplam 71 Sayfa
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Galip ÜNLÜKARA

Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler