Alış Satış
Dolar : 5.3392 5.3606
Euro : 6.0865 6.1109
Sterlin : 6.9018 6.9530

Başarı hikayelerini yerinde incelediler

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD)üyelerinden oluşan 18 kişilik heyet ile Kordsa otomobil lastiği, Tofaş otomobil üretim tesislerini yerinde inceledi.

2018-10-23 - 12:26 tarihinde eklendi.

Başarı hikayelerini yerinde incelediler

Katma değerli üretim ve markalaşma konularında başarı hikayelerini mercek altına alan GAGİAD üyeleri, yapılan çalışma ve yatırımları da yerinde gördü. Heyetin ziyaret etti  Kordsa TCF Üretim ve Yalın Grup'un Müdürü Mert Yüksel ve İplik Üretim Grup Müdürü Suat Hayri Bekircan üyelere detaylı bilgiler verdi.Yüksel ve Bekircan, şirketin temel hedefinin katma değerli ve yenilikçi teknolojilerle ilerlemek olduğunu vurgulayarak, bu hedef doğrultusunda için müşterilerine,hissedarlarına ve çalışanlarına sürekli yatırım yapmayı amaç edindiklerini kaydetti.  
  Tofaş otomobil fabrikasını da gezen heyet, burada ise Tofaş yöneticilerinden İsmail Önol tarafından karşılandı. Önol, Tofaş'ın dünyanın her bölgesinde müşteri ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan,heyecan verici arabalar ve teknolojiler üretmeyi hedeflediğini anlatarak, kurumun oluşturulan stratejik hedefleri arasında müşteri değeri oluşturmak için çin üretim ve ileri ürün teknolojileri geliştirmek olduğunu da ifade etti. 
  Keyifli geçen ziyaretin ardından her ekonomi devinin yöneticilerine teşekkür plaketi ve bu firmalar adına dikilen 27 adet fidanın sertifikaları teslim edildi. 

Bu makale 1530 kez okunmuştur

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıs. Sen de yorum ekle
Yorum ekleyin
Henüz yorum yapılmamıs.
Yorum yapmak için tıklayın
İlgili Haberler
 • Gaziantep’te 2018 yılı içerisinde 9 bin 244 kişi hayatını kaybettiGaziantep’te 2018 yılı içerisinde 9 bin 244 kişi hayatını kaybetti
  Güncel Haber
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü 2018 yılında yapılan cenaze ve defin işlemleri ile ilgili bilgiler verdi. 2018 yılı içerisinde Gaziantep'te toplamda 9 bin 244 kişi hayatını kaybetti.
 • İş yerindeki televizyonu 2 dakikada çaldıİş yerindeki televizyonu 2 dakikada çaldı
  Güncel Haber
  Gaziantep’te bir iş yerine giren hırsız, 2 dakikada içerisinde dükkanın kepengini açarak içeride bulunan televizyonu çalıp kaçtı.
 • Gaziantep’ten Suriye sınırına askeri sevkiyatGaziantep’ten Suriye sınırına askeri sevkiyat
  Güncel Haber
  Fırat’ın doğusuna yönelik yapılması planlanan terör operasyonu için Gaziantep’ten yola çıkan çok sayıda kirpi, Suriye sınırına gitti.
 • Bu haftanın kazandıranı borsa mı dolar mı?Bu haftanın kazandıranı borsa mı dolar mı?
  Güncel Haber
  Haftalık bazda Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 7,38 değer kazandı, altın yüzde 2,98, dolar yüzde 2,32 ve avro yüzde 3,37 değer kaybetti.
 • Demir sopa ile öldürelen Mertcan'ın karnesi yürek burktuDemir sopa ile öldürelen Mertcan'ın karnesi yürek burktu
  Güncel Haber
  Dün 18 milyon öğrenci karne heyacanı yaşadı. Ancak Hayat'da babası tarafından sözde ödevleri için demir sopa ile dövülen ve hayatını kaybeden Mertcan'ın sınıfında ise burukluk vardı.
 • Kanserli hücreleri yok eden özelliği varKanserli hücreleri yok eden özelliği var
  Güncel Haber
  'İmparatorların çayı' olarak biliniyor üreticiler bile kendine saklıyor beyaz çay, 2 ay önce satışa çıkarıldı. Raflarda yerini alan beyaz çay, kısa sürede tükendi. Kilosu 4 bin liraya alıcı buluyor. Japonya’da yürütülen bir çalışmada, Türk beyaz çayında kanserli hücreleri yok eden etken bir maddeye rastlanmıştı.
 • Yeni askerlik sistemi ile ilgili flaş açıklamaYeni askerlik sistemi ile ilgili flaş açıklama
  Güncel Haber
  Milli Savunma Bakanlığı gündeme dair açıklamalarda bulundu. Milli Savunma Bakanlığı, yeni askerlik sistemine yönelik çalışmalarda sona gelindiğini, önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayına sunulacağını açıkladı.
 • Kaç Suriyeli oy kullanacak?Kaç Suriyeli oy kullanacak?
  Güncel Haber
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere ilişkin konuştu. Soylu "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına hak kazanmış 53 bin 99 Suriyelinin 31 Mart seçimlerinde oy kullanabilecek. Seçim günü 547 bin kolluk personelimiz görev başında olacaktır” dedi.
 • Gaziantep 8'inci Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı’na hazırlanıyorGaziantep 8'inci Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı’na hazırlanıyor
  Güncel Haber
  GAZİANTEP Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Penye Tekstil ve Teknolojileri Fuarı’nın (PENTEX) bu yıl 8’incisinin gerçekleştirileceğini belirterek, “Gaziantep’in ve Türkiye’nin üretiminde çok önemli bir yeri olan hazır giyim, penye ve tekstil sektöründe katma değeri yüksek ürünlere yönelmeliyiz” dedi.
 • Hedef insan olmakHedef insan olmak
  Güncel Haber
  Türkiye Gençlik Konseyi Onursal Başkanı Mekan Görük, Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım Bagdu ve yönetimi Ay Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ay’ı ziyaret etti. Konseyin temel hedefinin para kazanmak olmadığını dile getiren Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım Bagdu,“Gençlerimize daha çok insan yetisini kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - Sonraki Sayfa »
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Galip ÜNLÜKARA

Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler