Alış Satış
Dolar : 5.3131 5.3343
Euro : 6.0276 6.0518
Sterlin : 6.9099 6.9612

Künye Bilgileri

Genel Yayın Yönetmeni
Galip ÜNLÜKARA

galipunlukara@hotmail.com

 

Haber Müdürü ve Yayın Koordinatörü
Deniz YEMİŞENLİOĞLU

denizyemisen@hotmail.com

 

Web Editörü
Demet KÜLEKÇİ

demet27tv@hotmail.com

 

Reklam
reklam@kanal27tv.com

 

Yazılım
Medya Center Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti.

 

                            İLETİŞİM BİLGİLERİ                          

 

Adres
Alleben Mh. Atatürk Blv. No: 70/A
Şahinbey / GAZİANTEP

 

Tel
+90 (342) 335 15 15

 

Faks
+90 (342) 335 03 03

 

E-Posta (Haber İletişimi)
haber@kanal27tv.com

 

E-Posta (Reklam)
reklam@kanal27tv.com

 

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.


KANAL 27 hakkında; 

    “Yerel yayıncılıkta ulusal kalite”  ilkesiyle 8 Ağustos 1998 tarihinde yayın hayatına başlayan Kanal 27, daha ilk günden farklı bir televizyon olduğunu kamuoyuna gösterdi.

    Kanal 27, her geçen gün gerek kadro  gerekse teknolojik olarak kendini daha da geliştirerek ve  ilkesinden ödün vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

    Gaziantep ve Türkiye gündemindeki haber ve ekonomi bültenleri, müzik, yarışma, kültür, düşünce, spor, tartışma programları, belgeseller, yerli ve yabancı filmler kısaca hayatın çok sesliği ve  renkliliği dinamik bir televizyon olan Kanal 27’de buluşuyor... Kanal 27, haberciliğin özgür yapısına sınırlama getirmeden ve evrensel etik ilkelerinden ödün vermeden ülkemizin ve Gaziantep’in çıkarlarını ön planda tutarak televizyon gazeteciliği yapıyor.

    Demokrasiye, hukukun üstünlüğüne, insan haklarına, çağdaş ve evrensel değerlere sıkı sıkıya bağlı bir politika izleyen Kanal 27, rating kaygısıyla değil, izleyicilerinin istekleri doğrultusunda yayıncılık yapmayı da ilke edinmiş bir tv kanalıdır. Zengin program yelpazesiyle kamuoyunun ilgisini çeken ve başarı grafiğini her geçen gün yükselten Kanal 27,  sürekli yenilenen teknolojisi ile Gaziantep ve civarında çok net bir şekilde izlenmektedir..  

    Kanal 27’nin mükemmel altyapısı  ve  tüm bilgi sistemleri  dijital teknolojiyle gerçekleşti. Teknolojideki gelişmeler göz önüne alınarak tamamlanan mühendislik hizmetleri ve hepsi dijital ürünlerden oluşan teknik donanım sayesinde Kanal 27, bu yönüyle de diğer yerel televizyon kanallarına  örnek teşkil ediyor...   

    Deneyimli kadrosuyla dikkatleri çeken Kanal 27, işinde uzman profesyonel isimleri de her geçen gün kendi ailesine dahil ederek daha güçlü bir ekiple daha kaliteli yayın için çalışıyor 
Canlı Yayın
Yayin Akışı
Günün Yazarları
Galip ÜNLÜKARA

Anketimize Katılın
.
Nobetci eczaleler
Nobetci eczaleler
Video Haberler